Як проводиться нарощування волосся - особливості та нюанси

 • ua
 • Як проводиться нарощування волосся – особливості та нюанси

  05.03.2020

  Як проводиться нарощування волосся – особливості та нюанси

  05.03.2020

  Як проводиться нарощування волосся – особливості та нюанси

  Мрієте про довге волосся, а відростити їх самостійно не вдається? На щастя, зараз не потрібно довго чекати. Нарощування волосся відразу ж перетворить вас в довговолосу красуню. Ця процедура не складна, і вже через кілька годин ви будете красуватися розкішним волоссям і ловити захоплені погляди. Дізнайтеся, як відбувається нарощування волосся, як вибрати донорські пасма, а також про інші нюанси процедури.

  Як нарощують волосся – суть і особливості процедури

  Процедура нарощування волосся полягає в фіксації в прикореневій зоні донорських прядок. У міру відростання рідних волосся проводиться корекція, і локони заново закріплюються ближче до коріння.

  Є різні техніки нарощування – холодні і гарячі, з використанням кератинових капсул, стрічок, кісок і т.д. Вибирати методику потрібно, виходячи з довжини і стану рідного волосся. На зручніше – капсульне нарощування слов’янських волосся. З ними можна без проблем купатися в басейні або морі, засмагати, робити будь-які укладання та зачіски, користуватися улюбленою косметикою для волосся – все, як ви звикли.

  Нарощування проводять навіть на коротке волосся – завдовжки від п’яти сантиметрів. Для таких волосся краще підійде іспанська техніка нарощування. Головне, щоб вони були міцними – тоді вийде наростити їх до пояса і навіть нижче. Якщо ж волосся тонке і слабкі, то краще не перевантажувати їх і обмежитися довжиною до плечей.

  Як вибрати волосся і підготуватися до нарощування

  Перед тим, як нарощувативолосся,потрібно прийти на консультацію в салон. На ній майстер пояснить, як підготуватися до процедури, і визначить відповідну методику. Ще один важливий момент – правильно підібрати волосся для нарощування. У продажу є різні типи пасом, але найкращими вважаються слов’янські і південноруські.

  • слов’янські – найякісніші і дорогі. Вони вручну збираються й укладаються у напрямку лусочок, тому волосся не плутаються. Пасма виглядають максимально природно, вони м’які, слухняні і відмінно витримують миття. Після корекції їх можна використовувати повторно.
  • південноруські дешевше слов’янських, але за якістю практично їм не поступаються.

  При нарощуванні можна вибрати будь-який з цих двох типів. Головне, щоб донорські волосся були ідентичні вашим по щільності, структурі і іншим параметрам. Важливо все – тонкі вони або щільні, м’які або жорсткі, кучеряве або прямі. Наприклад, якщо волосся кучеряве і жорсткі, то і пасма потрібно вибирати саме такі.

  Корекція нарощених волосся

  Щоб продовжити ефект від нарощування і зберегти здоров’я рідних волосся, потрібно вчасно робити корекцію. Її частота залежить від обраної техніки. Наприклад, при капсульної методикою – в середньому через два-три місяці після процедури. Справа в тому, що волосся відростає під нарощеними пасмами і через кілька місяців капсули будуть помітні.

  Корекція важлива ще й для того, щоб зберегти рідне волосся міцними. Справа в тому, що при нарощуванні донорські пасма фіксуються на рідних. Коли свій волосок природним шляхом випадає, він не вичісується, як зазвичай, а тримається на прядки. Таким чином, навантаження на рідні волосся поступово зростає. І несвоєчасна корекція може їх послабити.

  Під час корекції майстер знімає нарощені пасма і заново фіксує їх біля коріння. Якісні донорські волосся можна використовувати повторно, тобто вам не доведеться ще раз витрачатися.

  Міфи і правда про нарощування волосся

  Після нарощування волосся випадає

  Волосся випадає кожен день, це природний процес. Просто при нарощуванні вони фіксуються донорськими пасмами. І якщо волосся випаде, донорська пасмо його втримає. А при знятті всі волосся, які випали за ці два – три місяці, вичісують відразу. Так що це скоріше психологічний бар’єр. Насправді ж під нарощеними волоссям можна непомітно відростити і свої.

  Це буде помітно

  Насправді якісне нарощування на голові не видно. Якщо майстер правильно вибрав методику, врахував всі тонкощі, якщо пасма ідеально підібрані за кольором і структурі, то волосся виглядають як рідні – не відрізниш від своїх.

  Після нарощування волосся потрібен особливий догляд

  після процедури донорським волоссю потрібно більше харчування і зволоження, ніж рідним, адже вони не живляться від коренів. А догляд за ними дуже простий і доступний. Головне, стежити, щоб волосся не заплутувалися,

  Нарощування – це дорого

  З цим навряд чи хтось сперечатиметься, тому що на нарощуванні економити не потрібно. І хороші донорські волосся, і робота досвідченого майстра не може коштувати дешево. Спроба заощадити на пасмах або виборі фахівця може привести до того, що волосся вже після другого – третього миття втратять товарний вигляд. А висока ціна в повній мірі окупається красою ваших розкішних шовковистих волосся.

  Нарощування – це відмінний спосіб швидко перетворитися, отримати чудову зачіску, а заодно і швидше відростити своє волосся. І можна сказати напевно: спробувавши один раз, вам вже не захочеться відмовлятися від такої краси.

  Останні статті

  Нарощування волосся – як доглядати за волоссям після процедури

  05.03.2020

  Популярні види нарощування волосся – техніка та особливості

  05.03.2020

  Контакти

  Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:

  телефон для запису

  +38 098 353 05 48

  наші салони

  салон на Патріса Лумумби

  салон на Патріса Лумумби
  вул. Іоанна Павла II, 6/1Центр